НОВИНИ ГРАД » Новини » Аналитики прогнозируют резкий скачок курса доллара
Аналитики прогнозируют резкий скачок курса доллара
Читать grad.ua в  

Существенных изменений курса гривны по отношению к доллару украинцы не чувствовали уже давно. Даже в осенний период ожидаемого ежегодного сезонного роста не произошло – говорит президент Украинского аналитического центра Александр Охрименко.

Як правило в осінній період ми бачимо девальвацію. Але тут склалась така ситуація що фактично вже половину осені пережили але Ревальвація – тобто якоїсь суттєвої девальвації ми не бачимо. Є велика ймовірність – ймовірність! – що дійсно з таким курсом і закінчим рік.

Однако зависит это напрямую от ситуации на рынке газа. А в свете безрадостного и беспрецедентного роста цен – аналитики уже предрекают скорый скачок курса.

Якщо ситуація буде ускладнюватись, рано чи пізно Нафтогаз – повинний буде купувати газ за високими цінами. І тут вже виникне проблема. Тому що одне діло – коли купуєш газ за 200 дол, а зовсім інше коли за 1200. Якщо Нафтогаз буде купувати дуже дорого газ тому може виникнути ситуація що нам просто не хватить валюти.

 И в таком случае валюту придётся скупать – причем в огромных количествах, объясняет эксперт.

Нак Нафтогаз виходить на ринок купує валюту при чому купувати міліарди буде. Мільйони ж йому не допоможуть. І це може спровокувати девальвацію гривні. Тобто в нас отакий ризик існує. І він на жаль останнім часом тільки погіршується, тому що ви самі бачите – ціна на газ дуже висока.

Таким образом, помимо подорожания газа нас ожидает еще и рост доллара, а это приведет к еще большему росту цен на продукты и другие товары. Напоследок напомним тем кто планирует инвестировать в криптовалюту, купить эфириум возможно са сайте Paybis.


Похожие новости