НОВОСТИ ГРАД » Лента новостей » Миллион деревьев за 24 часа: экологическая акция «Озеленение Украины»

Миллион деревьев за 24 часа: экологическая акция «Озеленение Украины»

Миллион деревьев за 24 часа: экологическая акция «Озеленение Украины»

20 марта, в разных областях нашей страны одновременно будут высажены саженцы, соответствующие специфике конкретного региона. Примет участие в акции и Одесская область. Конференция по подготовке к этому мероприятию прошла в Одесском государственном экологическом университете.

Сергей Степаненко, ректор Одесского государственного екологического университета:

Сьогодні ми зібралися для того щоб привітати ініціаторів проекту «Озеленення України» і не тільки привітати, ну і щоб вони нам розповіли про цей проект ми запросили їх в екологічний університет як у такий, який найбільш знаходиться в руслі цього проекту

В современном мире проблемы экологии и защиты окружающей среды – весьма актуальны – говорит соорганизатор акции «Озеленение Украины» Сергей Гайдайчук:

В цьому році на всесвітньому економічному форумі в Давосі дослідники і вчені презентували, що ТОП-5 ризиків цивілізації сьогодні – всі кліматичні, це значить, що клімат на планеті руйнується і найближчий час ми всі це відчуємо, але може бути запізно, тому дуже важливо змінювати екологічну свідомість, дуже важливо, щоб люди, особливо молодь вчилася з повагою ставитись до природи і захищати її

Идея акции «Озеленение Украины» – объединить украинцев для защиты природы.

Сергей Гайдайчук, соорганизатор акции «Озеленение Украины», президент «SEO club Ukraine»:

Суть акції в тому що 20 – го березня цього року ми плануєм висадити 1 млн. дерев, в один день по всій території України, об’еднавши навколо цієї події десятки тисяч людей, бізнес, владу, волонтерів, медіа, активістів, об’еднавши всю країну.

Саженцы для высадки будут закуплены централизовано 18 -19 марта, группа экспертов определит какие именно породы деревьев будут наиболее полезны для каждого конкретного региона . В Одесской области уже определены несколько локаций, где пройдет акция.

Надежда Чистяк, координатор проекта «Озеленение Украины»:

Наразі в нас долучаються в Одеській області – це місто Арциз, також Ізмаїл, село Санжейка. А також до нас будуть поєднуватися регіональні ОТГ і селищні ради Для того, щоб доєднатись до нашої акції, треба виконати дуже прості кроки, до нас може доєднатися кожен, в нас є дуже багато форматів участі, потрібно лише зайти на наш сайт, обрати певну форму участі, яка вам найбільше підійде : волонтер, партнер чи співорганізатор, зареєструватися і потім наш контактний менеджер з Одеської області до вас зателефонує і дізнається як ви хочете долучитися до нашої акції

Проблема озеленения актуальна для нашего региона, и одесский государственный экологический университет всегда поддерживает природоохранные инициативы, говорит ректор Одесского государственного экологического университета Сергей Степаненко:

Не буду зараз розповідати про те, на скільки важливі ці проекти, пов’язані з озелененням, це і питання, змін клімату, це питання чистого повітря, зараз я нагадаю вам, що ми, проштовхуєм проект в городі «Зелений пояс Одеси», я маю надію що цей проект все ж таки буде прийнятий не зважаючи на те, що йдуть подальші вирубки в Одесі і всі про це знають, але, Зелений пояс Одеси – це той шлях, який повинна Одеса зробити, для того, щоб стати містом, комфортним для життя, комфортним для тих, хто тут живе, і тих, хто сюди приїжджає і проводить деякий час

В течении 2020 года организаторы проекта планируют также основать несколько новых парков и скверов в разных городах Украины, провести большое количество просветительских мероприятий и лекции. Итоги акции «Озеленение Украины» подведут в декабре.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

Комментарии
СМИ Украины:

Загрузка...