НОВОСТИ ГРАД » Лента новостей » В Одессе открыта мемориальная доска Петру Платонову

В Одессе открыта мемориальная доска Петру Платонову

Мемориальная доска Петру Платонову
Читать grad.ua в  

На главном корпусе Одесской национальной пищевой академии установили Мемориальную доску одному из бывших руководителей ВУза, выдающемуся учёному, профессору Петру Никитовичу Платонову.

Мемориальная доска установлена по инициативе и за средства общественной организации – студенческого союза академии и является символом преемственности многих поколений студентов в их стремлению к знаниям, рассказывает ректор Богдан Егоров.

Богдан Егоров, ректор Одесской национальной академии пищевых технологий:

Багатий, великий досвід і шлях ми пройшли завдяки фундаторам і засновникам. Тим, кому була не байдужа підготовка висококваліфікованих спеціалістів і розвиток наукових шкіл. І сьогодні ми віддаємо належне і вшановуємо пам’ять одного з видатних організаторів освіти і науки, доктора технічних наук, професора Платонова Петра Микитовича.

Петр Никитович Платонов возглавлял тогдашний Одесский технологический институт имени Ломоносова почти 20 лет, с 1948 по 1967 год. Это было временем расцвета учебного заведения, отметил руководитель вуза.

Богдан Егоров, ректор Одесской национальной академии пищевых технологий:

Було засновано багато наукових шкіл, поводились наукові конференції, відкривались нові спеціальності. Якщо ми піднімемо історію, ми побачимо, що були такі спеціальності вперше відкриті, як атомна енергетика, приладобудування. Навіть важко уявити, що це могло бути сьогодні в академії харчових технологій.

Нынешний преподавательский состав академии продолжил традиции, заложенные предшественниками.

Богдан Егоров, ректор Одесской национальной академии пищевых технологий:

Чотири інститути, тільки один із них харчового профілю, а всі чотири охоплюють практично всі сфери промисловості, економіки нашої країни і готуємо, продовжуємо готувати фахівців. За всі роки підготовлено вже 100 тисяч інженерних кадрів.

Большой вклад в развитие вуза на определённом участке времени внёс каждый фундатор.

Богдан Егоров, ректор Одесской национальной академии пищевых технологий

Я знав його, як людину з великим почуттям гумору, але дуже відповідальну, він ніколи не мовчав, навіть у ті часи. Він завжди говорив приємні чи неприємні речі, але для того, щоб розвивався наш виш, і от сьогодні ми дійсно дякуємо йому за те, що ці традиції продовжуються, по-перше. По друге, що нам було і є з кого складати приклад.

Под бурные аплодисменты присутствующих, ректор Одесской национальной академии Богдан Егоров открыл мемориальную доску легендарному руководителю Вуза Петру Никитовича Платонову. Церемония закончилась традиционным гимном академии в исполнении студентов.

 

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Похожие новости

Комментарии
СМИ Украины:

Загрузка...