НОВОСТИ ГРАД » Лента новостей » ВНО-2019: в Одесской области 11 выпускников набрали 200 баллов

ВНО-2019: в Одесской области 11 выпускников набрали 200 баллов

ВНО-2019: в Одесской области 11 выпускников набрали 200 баллов

Завершилась основная сессия внешнего независимого оценивания качества образования. 11 выпускников в Одесском регионе набрали высший балл по разным предметам. Подробнее о первых результатах ТРК «ГРАД» рассказал директор Одесского регионального центра оценивания качества образования Анатолий Анисимов.

Завершилась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Попереду – обробка результатів і розбір данних. Але зараз вже відомі ті, хто набрав максимальну кількість 200 балів з певних предметів по Одеській області. Це 11 осіб. Троє – з математики, двоє – з англійської мови, один – з історії України, один – з біології і четверо – з хімії.

Из 11 человек, которые набрали высший балл, восемь – это выпускники одесских школ.

В основному, це заклади міста Одеси. Хоча 200 балів з англійської мови – в школі №7 Чорноморська, з хімії 200 балів – з Білгород-Дністровська школа-ліцей. Що стосується інших предметів – математика 200 балів отримав учень 63-ї школи. У цій же школі є той, хто набрав 200 балів з хімії. Рішельєвський ліцей теж – з математики є один учень, що набрав 200 балів. І ще один 200-бальник – з хімії. Маріїнська гімназія – математика, гімназія № 2 міста Одеси – англійська мова, історія України – 117 школа, і хімія – 56 школа. Також у нас є ті, хто набрав 200 балів, це з випускників минулих років – 1 особа з біології.

Сейчас продолжается дополнительная сессия ВНО для тех ребят, которые по уважительным причинам не смогли приять участие в основной сессии. Она завершится 11 июля. После этого будут подведены окончательные результаты ВНО-2019.

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter
В вашей семье в этом году есть выпускник?
ДА
НЕТ
ДА 0%
НЕТ 0%
-311

Комментарии