"Зеленая волна" приглашает любителей книг на Дерибасовскую (видео)

Дерибасовскую заполонили книгочеи всех мастей и предпочтений. Улица на несколько дней превратилась в традиционную книжную ярмарку.

 

Книголюбы из года в год ждут грандиозной книжной ярмарки «Зеленая волна», которая традиционно заполоняет центральную улицу Одессы. На ярмарке представлены книги-новинки из Украины, Польши, Турции, Беларуси.

Богдан Горбай, руководитель отдела продаж издательства «Старий Лев» (г. Львов): Ми сюди приїжджаємо кожного року з чим більш цікавими книжками, і цікавішою програмою. Ми розуміємо, що треба розвиватися, відповідно автори, котрі сюди їдуть від Старого Лева цього річ також будуть. Їх збільшується кількість, і відповідно - кількість книжок, які ми тут презентуємо. І саме наші читачі це цінують, і їхня кількість також зростає, що не може нас не тішити.

 

С каждым годом ассортимент книг, которые попадают на ярмарку, растет. Стеллажи заполнены аутентичной и переводной литературой.

 

Игорь Зорудко, представитель Харьковского книжного издательства: Ми привезли сюди і дорослу, і дитячу літературу, це література навіть не тільки доросла і дитяча, це література від нуля і до... років, так, себто тут є українські автори, тут є автори зі світовим ім’ям, ми привезли нині популярні бестселери, які нині існують у Європі і у світі.

 

Богдан Горбай, руководитель отдела продаж издательства «Старий Лев»: Наш намет він містить майже весь прайс від міста Старого Лева, це близько трьохсот книжок, це неабияке досягнення. Усі книжки українською, книжки дуже якісні, вони надруковані в Україні, вони зроблені українськими редакторами.

 

Оказалось, на ярмарке можно найти даже украинские мифы.

Игорь Зорудко, представитель Харьковского книжного издательства: Прекрасну книжку сучасних авторів українських, якщо про них говорити, то це - Дара Карнізова, та письменниця України, яка написала книжку про українські міфи, нижньої міфології, де вона розповідає, що цю чортівню, яку ми так боїмося, насправді боятися не варто, і вона пояснює чому. Вона говорить що існує 27 мавок, а ми знаємо що нібито вона одна.

Гости ярмарки с первых минут присматривают себе новинки в библиотеку.

 

Людмила, гость ярмарки, г. Луцк: Вперше я прийшла на таку ярмарку, я не є місцева, я відпочиваю, але моя колега запросила мене на цю ярмарку так як постійна відвідувачка. Я хочу сказати, що продавці привітні, вони представляють свої видавництва, гарно рекламують, гарно нам подають, гарна продукція книжкова.

 

Евгения, гость ярмарки: В прошлом году очень много нашла для сына литературы, он начал писать, и поэтому как для молодых писателей нашла очень много литературы. В этом году нашла очень много литературы об интересных личностях. Для того, чтобы развивать собственный украинский язык, очень много издателей украинских в этом году, больше гораздо, чем обычно, и пока еще не все купила, сейчас иду еще посмотрю.

 

Ярмарка состоит не только из предложений издательств. До конца недели на разных локациях Одессы пройдут встречи с авторами, лекции, экскурсии. В эти же дни состоится и традиционный Корнейчуковский фестиваль детской литературы.

"Зеленая волна" приглашает любителей книг на Дерибасовскую (видео)
"Зеленая волна" приглашает любителей книг на Дерибасовскую (видео)
"Зеленая волна" приглашает любителей книг на Дерибасовскую (видео)
"Зеленая волна" приглашает любителей книг на Дерибасовскую (видео)

Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

новости партнеров

Реклама