Татьяна Середа: "Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст" (видео) » Новости Одессы | ГРАД
» » Татьяна Середа: "Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст" (видео)

Татьяна Середа: "Кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст" (видео)


Ускоренная процедура заключения браков пользуется всё большей популярностью у жителей Одесского региона. Об этом в ходе пресс-конференции рассказали специалисты государственного территориального управления юстиции.

Одесса стала одним из городов, где в полтора года назад началась реализация пилотного проекта по заключению брака без предварительной подачи заявлений и ожидания заветного дня.

Татьяна Середа, начальник Приморского райотдела госрегистрации актов гражданского состояния управления госрегистрации ГТУЮ в Одесской области:У 2017 році в рамках даного пілотного проекту біло зареєстровано 3044 шлюби, тоді як в 2016 - 837. Учасниками даного пілотного проекту на території Одеського регіону є чотири відділи ДРАЦС. Київський та Приморський відділи – вони приймають участь в даному пілотному проекті з моменту запровадження.

Помимо этого, горожане оценили еще одно новшество – возможность зарегистрировать новорождённого прямо в роддоме.

Татьяна Середа, начальник Приморского райотдела госрегистрации актов гражданского состояния управления госрегистрации ГТУЮ в Одесской области:З вересня місяця 2015 року у місті Одесі стартував пілотний проект щодо державної реєстрації народження у медичних закладах, де приймають пологи. Так, у 2017 році у закладах охорони здоров’я даною послугою скористалося 13474 осіб. Тобто, 55% від загальної кількості реєстрації народження було проведено саме в пологових будинках, тоді як у 2016 році даний показник становив лише 33,4%.

Прямо в роддоме можно оформить и другие документы,– отметила специалист.

Татьяна Середа, начальник Приморского райотдела госрегистрации актов гражданского состояния управления госрегистрации ГТУЮ в Одесской области: Разом із реєстрацією народження батьки дітей також можуть скористатися додатковими сервісами щодо подачі заяви на реєстрацію проживання дитини, а також подати заяву на отримання державної допомоги при народжені дитини. З кожним роком даними сервісами теж кількість громадян, які скористалися, зростає.

В целом,отметили специалисты управления юстиции, итогами работы в минувшем году они довольны.

Татьяна Середа, начальник Приморского райотдела госрегистрации актов гражданского состояния управления госрегистрации ГТУЮ в Одесской области:2017 рік у відділах державної реєстрації актів цивільного стану пройшов плідно. Також послуги та пілотні проекти отримали більшу популярність серед населення, тому кохайтеся, а про документи подбає Мін'юст.

Похожие новости

Комментарии

Гость


СМИ Украины:

Загрузка...