Завтра стартует регистрация на основную сессию ВНО » Новости Одессы | ГРАД
» » Завтра стартует регистрация на основную сессию ВНО

Завтра стартует регистрация на основную сессию ВНО


Регистрация на независимое оценивание качества образования продлится до 19-го марта. А первый тест состоится 22 мая. Ожидается, что в основной сессии ВНО в целом по стране примут участие более 100 тысяч выпускников. В Одесской области – порядка 16 тысяч.

Анатолий Анисимов, директор Одесского регионального центра оценки качества образования: 
Ми очікуємо по Одеській області порядка 16-ти тисяч учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. З чого складається ця цифра: по-перше, 12 тисяч – це випускники поточного навчального року, це - школи, ліцеї, гімназії, далі ще трошки йдуть випускники професійно-технічних навчальних закладів, ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, мається на увазі – коледжі, технікуми, де діти у 2018-му році здобувають повну загальну середню освіту. 

Специалист отметил, что с каждым годом все больший процент соискателей выражают желание качественно подготовиться к основной сессии ВНО и регистрируются на пробную. Интерес к сдаче пробной сессии независимой оценки знаний значительно вырос и среди выпускников Одесской области. Если в прошлом году желающих пройти пробную ВНО было 44%, то в этом - 65%. 

Анатолий Анисимов, директор Одесского регионального центра оценки качества образования: Ми отримали більшу кількість в цьому році тих, хто бажає пройти пробне ЗНО, це десь 65% від очікуваної кількості учасників, в минулому - 2017-му році це було 44%. Це нас дуже радує, тому що ми бачимо, що діти більш відповідально підходять до підготовки, а це означає, що ми можемо мати у поточному році кращі результати ЗНО з усіх предметів, ніж це було у 17-му році. 

24 марта участники пробного ВНО будут сдавать украинский язык и литературу, 31 марта - другие предметы.

Статистика показала, что среди участников ВНО вырос интерес к точным наукам.

Анатолий Анисимов, директор Одесского регионального центра оценки качества образования: Традиційно, українська мова, та література, як говориться без коментарів, порядка 10 тисяч осіб зареєструвалося, на другому місці по популярності йде математика, в минулому році була історія України, десь трошки більше 2х тисяч, і на третьому місці у нас йде англійська мова, майже 2 тисячі. 

Дополнительную информацию участники ВНО-2018 могут получить по телефонам 048-784-69-95; 048-784-89-36.

Похожие новости

Комментарии

Гость


СМИ Украины:

Загрузка...